Hledat Menu

Aktuality

Blížící se derniéry - ÚKLADY A LÁSKA & TROLLOVÉ MEZI NÁMI

Strhující příběh o tom, co se stane, když se ze dvou zamilovaných stanou loutky v rukou lásky naposledy 7. 12. 2019 a 7. 1. 2020 příběh o mezilidských vztazích v postfaktické době.

7. 12. 2019 od 19:00 ve Velkém sále Švandova divadla

Ona dcera obyčejného hudebníka, on syn kancléře. Ona je přislíbena tajemníkovi, on nejvlivnější ženě knížectví. Ale on stojí o ni a ona o něj. A tím hatí plány všech kolem. Láska dvou náctiletých Luisy a Ferdinanda proti světu intrik a cynického pragmatismu těch, kdo tahají za nitky. 

Příběh německého klasika Friedricha Schillera o tom, co se stane, když se ze dvou zamilovaných stanou loutky. V rukou mocných. V rukou lásky. O hledání nebe na zemi. O tom, že když vzplane loutka, může shořet celé divadlo.

VSTUPENKY ZDE

 

7. 1. 2020 od 19:00 ve Studiu Švandova divadla

Generační výpověď plná napínavého „scrollování“ i sebeironických prokliků. Like! 

Pražská čtvrt Letná. V jednom z mnoha barů popíjejí mladý absolvent práv Vojta a tajemná dívka Lena. Vypadá to na podařené rande, když vtom jediný telefonát nejenže zhatí všechny plány, ale obrátí Vojtův svět vzhůru nohama. 

Jeho děda byl zatčen a obviněn z terorismu! Hloupý vtip? Vojta se vydává za ním, rozhodnutý zprostit ho křivého obvinění. Záhy se však ukáže, že pokřivený je spíš jejich vztah. Jak ho narovnat? Kdo je vlastně jeho děda? A kdo ta holka z baru, která ho nepřestává kontaktovat? 

VSTUPENKY ZDE