Hledat Menu

O divadle

Taneční večery ve Švandově divadle

Novinka letošní sezóny! Každý měsíc máte možnost zatančit si za prknech Švandova divadla!

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.


TERMÍNY A TÉMATA TANEČNÍCH VEČERŮ: 

15. 5. 2019, 19:00 - 21:00 

DISCO! Přijďte si zatančit do Švandova divadla na poslední Taneční večer v letošní sezoně! Čekají na vás hity 70., 80. a 90. let, budeme tančit na způsob „starého dobrého disca“. Oblečení nejlépe ve stylu retro disco - "čím víc barev, tím víc disco jsi“! Kurz je vhodný pro jednotlivce, páry i skupiny. Přijďte se s námi odvázat na závěrečném Tanečním večeru sezóny!

 

Cena: 290 Kč za osobu


REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz